KRĘGOSŁUP&STRETCH <<< ZUMBA >>> FIT BALL

KRĘGOSŁUP&STRETCH

Zajęcia ukierunkowane na korygowanie i wyrabianie nawyku prawidłowej postawy ciała oraz uelastycznienie mięśni. Na tych zajęciach dowiesz się jak dbać o swoje plecy w życiu codziennym i na co zwracać uwagę, by uchronić się przed dolegliwościami bólowymi w przyszłości. Polecane każdemu, szczególnie osobom, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, stojącej, czy ćwiczą siłowo. Silne i elastyczne mięśnie są zdecydowanie mniej narażone na kontuzje. Po kilku sesjach uzmysłowisz sobie jak bardzo potrzebujesz tego treningu. Zacznij rozwijać swoje ciało wszechstronnie.

KRĘGOSŁUP&PILATES

Wszechstronny trening mający na celu korygowanie i wyrabianie nawyku prawidłowej postawy ciała, uelastycznienie mięśni na bazie ćwiczeń metody Pilates. Polecane osobom, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, stojącej, czy ćwiczą siłowo. Ten rodzaj zajęć jest również świetnym wstępem przed regularną pilatesową praktyką.

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Jest to praktyka jogi, która skupia się na poprawie kondycji kręgosłupa, zwiększaniu elastyczności w ciele oraz wzmacnianiu mięśni głębokich. Podczas praktyki wykonasz serię delikatnych asan, które wprowadzą Cię w świat jogi, zniwelują napięcia wokół kręgosłupa i pomogą w osiąganiu równowagi i dobrego samopoczucia.

ZAJĘCIA PROWADZI

Bogusława Gręda

ZAJĘCIA PROWADZI

Izabela Stokowska