IMPREZY TEMATYCZNE / URODZINY <<< KICK-BOXING >>> OBOZY WYJAZDOWE - KARPACZ

IMPREZY TEMATYCZNE / URODZINY

Level to klub przyjazny dzieciom. Naszą specjalnością jest nietuzinkowa organizacja czasu najmłodszym i dostarczanie im niezapomnianych wrażeń.
Organizujemy:
– BALE (Andrzejki, Karnawał, Sylwester)
– URODZINY NA POZIOMIE dla dzieci w wieku 6 lat +. Rodzice z Jubilatem wybierają 2 bloki tematyczne z aktualnej oferty, te najbardziej pasujące do zainteresowań Jubilata i jego gości.

W ofercie:
 • urodziny rycerskie (dopłata 100 zł) – jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by choć na chwilę stać się rycerzem i władać mieczem. Walka na gąbkowe miecze GO-NOW świetnie wpisze się w rycerski klimat.
 • urodziny roztańczone – jeśli Twoje dziecko lubi lub chce zacząć tańczyć proponujemy warsztaty taneczne dostosowane do wieku i możliwości dzieci.
 • urodziny artystyczne (dopłata 100 zł) – jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawy plastyczne proponujemy warsztaty plastyczne, na których wspólnie z gośćmi stworzą prawdziwe arcydzieło.
 • urodziny sportowe – dla dzieci kochających ruch zorganizujemy fantastyczne gry i zabawy ruchowe ze szczyptą konkurencji drużynowej.
 • urodziny młodej damy (dopłata 150 zł) – Jeśli Twoja córka interesuje się modą i makijażem zorganizujemy jej prawdziwe warsztaty z wizażystką, podczas których zostanie wykonany makijaż dla Jubilatki oraz cenne wskazówki dotyczące tej sztuki.
 • urodziny balonowe (dopłata 100 zł)  oferujemy warsztaty balonowe, modelowanie zwierzątek, tworzenie wymyślnych figur czy malowanie twarzy.
 • urodziny magiczne (dopłata 100 zł) – ten rodzaj urodzin skierowany jest do dzieci, które lubią zadziwiające sztuczki. Zapewniamy mnóstwo emocji wraz z występem prawdziwego Magik.Rezerwacja terminu następuje po wypełnieniu Formularza rezerwacyjnego i wpłacie zaliczki! W tym celu zapraszamy do klubu.
CENNIK:

Cena przyjęcia uzależniona jest od ilości osób:
do 10 osób – 50 zł/dziecko
11-15 osób – 45 zł/dziecko
powyżej 16 osób – 40 zł/dziecko


W CENIE:
organizacja imprezy z animatorami, firmowe zaproszenia, sprzęt potrzebny do animacji, prezent dla Jubilata, kawa i herbata serwowana podczas przyjęcia, fotorelacja.

REZERWACJA TERMINÓW:

 • w recepcji Klubu LEVEL
  ul. Machulskiego 31, Aleksandrów Łódzki
 • pod numerem telefonu: 664-383-080.
urodziny / imprezy
karnawał, andrzejki