Klub LEVEL

nowy poziom aktywności dla całej rodziny

Klub Level powstał w styczniu 2014 roku z pasji do ruchu i integracji całych rodzin.
Jest miejscem kameralnym i klimatycznym urządzonym w nowoczesnym stylu.

Klub Level powstał w styczniu 2014 roku z pasji do ruchu i integracji całych rodzin. Jest miejscem kameralnym i klimatycznym urządzonym w nowoczesnym stylu.

Parking dla klientów klubu dostępny jest przed budynkiem.

Posiadamy dwie sale lustrzane wyposażone w specjalistyczny i profesjonalny sprzęt do treningu fitness, pilates i sportów walki. Wpływa to na atrakcyjność zajęć, przyczynia się do wszechstronnego rozwoju ciała i osiągania celów treningowych naszych klientów.

Proponujemy zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Trenują u nas całe rodziny, każdy może znaleźć aktywność, która go zadowoli: oferujemy zajęcia kondycyjne, wzmacniające, interwałowe, mentalne, treningi na urządzeniach pilates, karatetaniec czy gimnastykę korekcyjną. Stwarzamy możliwość treningów grupowych oraz personalnych. Posiadamy kącik dla dzieci i bezpłatne Wi-Fi.
Ekipę Klubu Level tworzą profesjonalni instruktorzy, którzy dzięki pracy w kameralnych grupach stawiają na jakość, a nie ilość, tak aby każdy klient poczuł się zaopiekowany.

Mamy system zniżek 5-10-15.
Premiujemy naszych stałych klientów. Uczestnicząc regularnie przez rok na zajęcia do klubu klienci otrzymują 15% rabat na zawsze!


HONORUJEMY KARTY:

dla dzieci

OFERTA

taniec, sporty walki, gimnastyka
dla dzieci

DODATKOWO

imprezy tematyczne, obozy
DLA DOROSŁYCH

oferta

taniec, sporty walki, fitness
dla dorosłych

DODATKOWO

imprezy tematyczne, obozy

POZNAJ NAS

Nasza kadra to starannie dobrani i wyszkoleni instruktorzy. Efektywny i bezpieczny trening to dla nas priorytet. Grupy są małe, dzięki temu możemy dbać o właściwą technikę ćwiczeń i sprawić, że każdy klient poczuje się zaopiekowany.
Regularnie uczestniczymy w szkoleniach z branży fitness, konwencjach i warsztatach oraz sprawdzamy wszystkie treningowe nowinki. Zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Nasze taneczne formacje prezentują swoje umiejętności kilka razy w roku dając pokazy w całym województwie łódzkim, a karatecy reprezentują Aleksandrów Łódzki (Klub CKKT Bushi) w zawodach rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Przyjazny klimat doceniają nasi instruktorzy i pracownicy, z większością z nich współpracujemy od początku powstania klubu.

Jeśli Twoim celem jest zgubienie zbędnych kilogramów, zdobycie nowych znajomości, praca nad siłą oraz prawidłowymi nawykami ruchowymi oraz pragniesz stać się częścią levelowej ekipy serdecznie zapraszamy, trenując w Level poczujesz, że trening może być nie tylko efektywny, ale także przyjemny.

OPINIE

co powiedzieli o nas inni

Wieloletnie doświadczenie jest jedną z miar sukcesów Waszej firmy.

Monika Z.

Dziękuję kochani, że mogę być uczestnikiem wspaniałych zajęć pełnych emocji, wzajemnych relacji, że jesteście zawsze otwarci.

Basia B.

Wasz klub ma duszę.

Paulina O.

Jestem jedną z tych osób, która miała szczęście do Was trafić. Atmosfera, która panuje w klubie jest niesamowita i myślę, że każdy z nas czuje się tu jak w domu lub u najlepszej przyjaciółki. Każdy znajdzie coś dla siebie. To niesamowite, że udało Wam się połączyć pasję z pracą.

Magda Ż.

Level - świetni instruktorzy, zajęcia, obozy - po prostu super!

Agnieszka M.

Cieszę się, że mogłam Was poznać, że w tak krótkim czasie mogłam zarazić się Waszą pasją do sportu i czerpać zwłaszcza od Ciebie Gosiu i pozostałych instruktorów to co najlepsze. Wasze zaangażowanie w to co robicie jest niezastąpione.

Monika B.

Pilates... Piękny, zmysłowy, kobiecy, wymagający zaangażowania i dający ogromną satysfakcję... Warto, bardzo warto i wszystkim polecam przygodę ku szczęściu z Panią Małgorzatą Ziembikiewicz.

Aleksandra S.

Chodziłam na pilates do różnych klubów, ale pani Małgosia nie ma sobie równych.

Agnieszka M.

Zdecydowanie warto trafić pod skrzydła sensei Ziembikiewicza. Świetny zawodnik, instruktor, oraz pedagog.
Wspólnie z karate pomaga w kształtowaniu siebie na dobrego sportowca, jak i człowieka.
Polecam serdecznie!

Konrad P.

Bardzo fajny i ładny klub z profesjonalną kadrą i super właścicielami.
Mocne efektywne treningi, najlepszy pilates na jakim byłem w życiu! Gorąco polecam!

Mariusz D.