Klub LEVEL

nowy poziom aktywności dla całej rodziny

Klub Level powstał w styczniu 2014 roku z pasji do ruchu i integracji całych rodzin.
Jest miejscem kameralnym i klimatycznym urządzonym w nowoczesnym stylu.

Klub Level powstał w styczniu 2014 roku z pasji do ruchu i integracji całych rodzin. Jest miejscem kameralnym i klimatycznym urządzonym w nowoczesnym stylu.

Parking dla klientów klubu dostępny jest przed budynkiem.

Posiadamy dwie sale lustrzane wyposażone w specjalistyczny i profesjonalny sprzęt do treningu fitness, pilates i sportów walki. Wpływa to na atrakcyjność zajęć, przyczynia się do wszechstronnego rozwoju ciała i osiągania celów treningowych naszych klientów.

Proponujemy zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Trenują u nas całe rodziny, każdy może znaleźć aktywność, która go zadowoli: oferujemy zajęcia kondycyjne, wzmacniające, interwałowe, mentalne, treningi na urządzeniach pilates, karatetaniec czy gimnastykę korekcyjną. Stwarzamy możliwość treningów grupowych oraz personalnych. Posiadamy kącik dla dzieci i bezpłatne Wi-Fi.
Ekipę Klubu Level tworzą profesjonalni instruktorzy, którzy dzięki pracy w kameralnych grupach stawiają na jakość, a nie ilość, tak aby każdy klient poczuł się zaopiekowany.

Mamy system zniżek 5-10-15.
Premiujemy naszych stałych klientów. Uczestnicząc regularnie przez rok na zajęcia do klubu klienci otrzymują 15% rabat na zawsze!


HONORUJEMY KARTY:

dla dzieci

OFERTA

taniec, sporty walki, gimnastyka
dla dzieci

DODATKOWO

imprezy tematyczne, obozy
DLA DOROSŁYCH

oferta

taniec, sporty walki, fitness
dla dorosłych

DODATKOWO

imprezy tematyczne, obozy

poznaj nas

Nasza kadra to starannie dobrani i wyszkoleni instruktorzy. Efektywny i bezpieczny trening to dla nas priorytet. Grupy są małe, dzięki temu możemy dbać o właściwą technikę ćwiczeń i sprawić, że każdy klient poczuje się zaopiekowany.
Regularnie uczestniczymy w szkoleniach z branży fitness, konwencjach i warsztatach oraz sprawdzamy wszystkie treningowe nowinki. Zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Nasze taneczne formacje prezentują swoje umiejętności kilka razy w roku dając pokazy w całym województwie łódzkim, a karatecy reprezentują Aleksandrów Łódzki (Klub CKKT Bushi) w zawodach rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.
Przyjazny klimat doceniają nasi instruktorzy i pracownicy, z większością z nich współpracujemy od początku powstania klubu.

Jeśli Twoim celem jest zgubienie zbędnych kilogramów, zdobycie nowych znajomości, praca nad siłą oraz prawidłowymi nawykami ruchowymi oraz pragniesz stać się częścią levelowej ekipy serdecznie zapraszamy, trenując w Level poczujesz, że trening może być nie tylko efektywny, ale także przyjemny.

OPINIE

co powiedzieli o nas inni

Pilates... Piękny, zmysłowy, kobiecy, wymagający zaangażowania i dający ogromną satysfakcję... Warto, bardzo warto i wszystkim polecam przygodę ku szczęściu z Panią Małgorzatą Ziembikiewicz.

Aleksandra S.

Chodziłam na pilates do różnych klubów, ale pani Małgosia nie ma sobie równych.

Agnieszka M.

Zdecydowanie warto trafić pod skrzydła sensei Ziembikiewicza. Świetny zawodnik, instruktor, oraz pedagog.
Wspólnie z karate pomaga w kształtowaniu siebie na dobrego sportowca, jak i człowieka.
Polecam serdecznie!

Konrad P.

Bardzo fajny i ładny klub z profesjonalną kadrą i super właścicielami.
Mocne efektywne treningi, najlepszy pilates na jakim byłem w życiu! Gorąco polecam!

Mariusz D.

Miejsce stworzone z pasją dla pasji 🙂

Asia J.

Świetny klub oraz kadra instruktorów - najlepsza pod słońcem 🙂 <3<3<3

Natalia M.

Tutaj można naprawdę doskonale spędzić wolny czas, profesjonalnie prowadzone zajęcia w bardzo miłej atmosferze! Level to miejsce magnetyczne, można się uzależnić ;-).
Ale polecam także wakacje z Levelem dla dzieciaków. Najlepsza Kadra!!! Świetnie zorganizowany czas zarówno na miejscu jak i na koloniach wyjazdowych 🙂

Kasia A.

Miejsce z duszą i pasją. Klimat, ludzie, atmosfera. Rewelacyjne zajęcia taneczne, super fitness, profesjonalne sztuki walki.
Uwielbiam to miejsce...
Polecam Level! Tam można być szczęśliwym! 🙂

Blanka S.

Fajna atmosfera.
Przyjaźnie i zachęcająco do walki o lepsza formę.

Marcin R.

LEVEL - pierwsza klasa!!
Serdecznie polecam WSZYSTKIM tym którzy w końcu chcą osiągnąć widoczne i trwałe rezultaty! Klimat i atmosfera wyborowa!! 🙂
PERFECT LEVEL!! Don't miss out!!

Karolina M.