recepcja

___
Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Edukacja przez Sztukę z tytułem magistra.
Absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku: Oligofrenopedagogika – Edukacja i rehabilitacja osób
z niepełnosprawnością intelektualną.
Aktualnie studentka kierunku: Diagnoza, terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu.
Absolwentka Prywatnego Studium Muzycznego ,,Constantynovia” w klasie śpiewu rozrywkowego, gitary klasycznej i fortepianu.
Ukończyłam kurs: Wychowawcy Wypoczynku, Animatora Czasu Wolnego, Kierowników Wycieczek Szkolnych w zakresie turystyki i wypoczynku dzieci i młodzieży, Kurs kwalifikacyjny na kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży.
Szkolenia odnośnie pierwszej pomocy przedmedycznej.
Pracuje w szkole podstawowej jako nauczyciel muzyki, plastyki, nauczyciel wspomagający i nauczyciel świetlicy.
Moje życie związane jest z edukacją dzieci, młodzieży i muzyką, to wszystko idzie ze sobą w parze .
Od przedszkola już moją pasją była muzyka i w tym kierunku wykazywałam duże zainteresowanie, ale również i potencjał.
W liceum narodził się pomysł, aby zostać nauczycielem, a to wszystko dzięki nauczycielowi muzyki i śpiewu, to on uświadomił mnie, że mogę przekazywać swoją pasję i miłość do muzyki młodym ludziom.
Tak też czynię, mam nadzieję, że dobrze mi to wychodzi.
Lubię bardzo spędzać czas z dziećmi, widzieć jakie robią postępy, jak się zmieniają, nie tylko poprzez edukację, ale również przez pracę z nimi na półkoloniach podczas ferii zimowych czy wakacji.
Muzyka jest moją pasją i oprócz edukacji dzieci, jestem wokalistką w zespole okolicznościowym, ale również można mnie usłyszeć w kościele na ślubach i nie tylko.
Nie mogłabym zapomnieć o ważnym aspekcie jakim jest AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.
Sport jest moją pasją po muzyce, uwielbiam tańczyć przez naukę tańca towarzyskiego pokochałam zajęcia jakimi jest ZUMBA.
Inne zajęcia sportowe nie są mi obce, siłownia, treningi personalne czy typowe zajęcia fitness w grupie.
Uwielbiam podróże, a najbardziej GÓRY.